Arkadaşlar Golden Bir Köpeğim Var Fakat Salar Salmaz Kaçıyor Ne Yapmam Gerekir Kendimi Suçlu Hissedi

Kerem123

Arkadaşlar golden bir köpeğim var fakat salar salmaz kaçıyor ne yapmam gerekir

7 CEVAP

Reyyankrc

Onda sizin sozununz gectigini ona ogretmelisiniz yoksa cok zorluk yasarsiniz

fundari

pozitif eğitimle üstesinden gelirsiniz.bu eğitim ödüllendirmeye dayalıdır.öncelikle hayırı öğretin.sizi kızdırırsa tepkinizi koyduktan sonra bir süre görmezden gelin.inadınıza yaptığı şeyler içinde farkında değilmiş gibi yapın.doğru yaptığında ödüllendirin ve sevin.goldenlar enerjik hayvanladır daha çok oynatarak kaçma girişimlerini ya da sizi dışarıda yormasını engelleyebilirisiniz.

cinarc

bazı tasmalar var uzuyo kısalıyo ondan al

Akitamaya

Bence size alışamamamıtır. YA da eğitimini verememişsinizdir.

Kerem123

Biz büyük aldık 2 aydır bizde peki ne yapabilirim

gokceyigit

Bende köpeğimi aldığımda birbuçuk aşındaydı.ve belli bir eğitimi almıştı ama yeniden bir eğitim çok zor öğretemiyorum artık onu öyle kabullendim

Busetukenmez

Dışarıdan korkuyor demekki