Köpek Alıcam Apartmanda Yaşıyorum Küçük Irk Olmalıne Tavsiye Edersiniz?

Ilayda09

Apartmanda bakıcağım için çok havlamayan küçük bir ırk arıyorum. Bazı tanıdıklarım maltese terrier ve pekines önerdiler. Bakan varsa yardımcı olursa sevinirim

8 CEVAP

Gsima

King Charles kadar mükemmel bir şey yok

zeynosece

Pug lar da çok güzel :) tavsiye ederim

Ilayda09

Çok teşekkür ederim. Üçü arasında kaldım maltese terrier mi king charles spaniel mi yoksa pekines mi? Besleyen varsa yardımcı olabilir mi?

Gsima

pekinges alma derim bende apartmanda yaşıyorum baya araştırma yaptım yorkshire terrier ve maltese terrier iyi derim ama gücün yetiyorsa kesinlikle king charles al ama iyi bir ırkı 2000-3000 TL

Ilayda09

Kesinlikşe çok harikalae ama beni maddi olarak çok zorlar belki barınaklarda bulursam alabilirim ancak

Gsima

emin ol öyle bir köpeği kimse barınağa bırakmaz satışı çok fazla oluyor çünkü malesef.Ama en iyisi sen çalışmayan biriysen sürekli evdeysen yorkshire al o da mükemmmel canlardan biri yok çalışan biriysen maltase almalısın.şivava yıda düşün derim cockerı da :)

Tarcinn

Poodle da öneririm. Fakat sonuçta alacağınız köpeğe havlama eğitimi vermelisiniz.

Akitamaya

Bence King Charles spaniel sakinlerdir