Çok Isırıyor

Aermia

6 aylık erkek bir kedim var bütçe sıkıntısından dolayı kısırlaştıramadık.Nedeni bumu bilmiyorum ama çok ısırmaya başladı yani ısırırken birde hırslanıyor ve ısırığını resmen kemik iliklerimize kadar hissediyoruz bu konudan ailem çok şikayetçi kediyi balkona kapattılar (balkon camlı açık değil) mantar olduğu zamanda ordaydı dezenfekte etmiştim ama ben kedimin orda durmasını istemiyorum yani bakışları beni çok etkiliyor acaba vampir mi oldu ne :D sizce bu ısırıkları durdurmam için ne yapmalıyım ve suratım kolumdada çok çizik var ve derinden çiziyor görenler geceleri müslüm babamı dinliyosun diye soruyolar e malum yazda geldi kısa kollu giyicez ama neredeyse dirseklerime kadar çizik var bunun içinde etkili bir çözümünüz varsa ve yazarsanız çok mutlu olurum iyi günler

5 CEVAP

Tarcinn

Küçükken dişlerinin kaşınmasından dolayı ısırıyorlar fakat size zarar verecek derecede ise onu uyarıp başka bir oyuncağa yönlendirmeniz lazım. Eğer bunu yapmazsanız, alışkanlık haline gelebilir ve de ısırmaya devam edebilir.

Hevra

Bendede aynı sorun var kolum hep çizik nedeni kedi küçükken dişlerinin kaşınması bu yüzden ısırmış ve büyüyüncede oyun olarak ısırıyordur sizi ısırınca acıdığını yüksek sesle ifade edin belki anlar ama benim kedim hala ısırıyor umarım geçer

Dila2003

aynı sorun bendede vardı erkek kedim cinsi çok farklıydı beni bir kere boğazımdan ısırdı tam 1 hafta hastanede kaldım tam da şah damarıma geliyordu dişi bu yüzdne baya bir ameliyat oldum şuan başkasına verdik gayet uslu ve akıllıymış diyorlar bence bulunduğu ortamı sevmemiş olabilir

Dila2003

dışarıyı alıştırın şuan kız bir kedim daha var çok huysuzdu tuvalet eğitimi verdik ama tuvalete yapmıyordu şimdi dışarıya alıştırdık sabh çıkıyor geziyor akşam 6 da evde oluyor sizde dışarıya alıştırın

Aermia

Dişleri çıktı fakat galiba şuan eğlencesine ısırıyor ama ne olursa olsun çok acıtıyor kollarım hep yara bere içinde :(