Kedim Bahçede Çimen Yedi.fakat Midesindeki Tüyleri Çıkarma Amaçlı Kusmadı.acaba Çimen Dokundu Mu?

katze

Kedimle bugün bahçeye çıktık.Büyük bir iştahla çimen yedi.Kediler midesindeki tüy topaklarını çıkarmak için ot yerler ve daha sonra kusarlar biliyorum.Ama benim kedim kusmadı.Acaba ot ona dokundu mu?

5 CEVAP

Kopekuzmani

Karnı ağrıyordur veterinere götürmene gerek yok benimki çalılara saldırıyor(karnı ağrıyınca)

fundari

sorun yok ,yemesinin bir mahsuru yok.korkmayın

Busetukenmez

Karnı agriyinca yerler

cinarc

karnına 1 2 defa yavaşça vur kusmassa bilmem

Badems

Elbet kusar. Evde düzenli olarak malt macun verirseniz çimleri yeme ihtiyacı hissetmez.