Kedim Ölecek Mi Lütfen Acil Cevaaap :((((

sirindostum

Kedimin karnı aldığımız günden beri şiş ve çok sık kusuyor. İran kedsi tüyleri uzun olduğu için mi kusuyor ? Normal kusma süresi nedir ? bizimki neredeyse 2 haftada bir kusuyor :((((

10 CEVAP

zcerenoktay

Kaka yemek davranışsal bir bozukluktur. Ayrıca arkadaşın dediği gibi parazit hapı yutturun.
Bir de bu kadar acil bir durum var ise veterinere götürmek yerine acilen buraya yazmanızı anlamıyorum kusura bakmayın ama. Benim kedim, köpeğim böyle bir şey ile karşılaşsa sık sık olsa, direk veterinere götürürdüm. Burada size veterinerden (ki eğer veterineriniz iyi ise) başka kimse iyi bir çözüm sunamaz.

sirindostum

Annem veteriner . Biz böyle durumlarda veterinere götürme ihtiyacı duymuyoruz . Ama ilaçlarını temin ettik zaten . Ben gerekli işlemleri uyguladıktan sonra buraya yazıyorum elbette . Eleştiriye açığım , yanlış anlamayın . Ben gerekli şeyleri yaptım (yanıtlardan da yardım alarak elbette).

Gsima

kesinlikle sindirim problemi olabilir o yüzden süt veriyorsanız lütfen kesin.ona kefir içirin yada probiyotik yoğurt yedirin

BENU

kedınızı veterınere goturun derım ayrıca ben sahte resımlerı petlebı yarısmadan atıyor dıye bılıyorum bırı kedınızı kıskandıgı ıcın sıkayet etmıs de olabılır

patkam

çok üzüldüm

sirindostum

Bu arada bi sorum daha olucak ben yarışmaya kedimin fotoğrafını ekledim ama birkaç gün sonra yok oldu :( Neden ? biri beni şikayet etmiş olabilir mi ?

Jacqueline

Kediniz kaç aylık ? Öncelikle parazit hemen hapı verin .(umarım hamile değildir) Bir kaç güne karındaki şişlik inmezse hemen veterinere götürün...Benim Minik oğlum haftanın 4-5 günü kusuyordu ve çok az mama yiyor. Yapılan muaynede oğluşumda gastrit başlangıcı olduğunu öğrendik. Bir süre ilaç kullandık, şimdi daha iyi , sık kusma gördüğümde ilaçlara devam ediyoruz. Şimdiden geçmiş olsun !!!

Kopekuzmani

Eceli Gelmiş OLabilir Yapabilecek Fazla Birşey Yok

sirindostum

Kedi 2 yaşında ve kaka yiyor kusuyor :(

sirindostum

hiç sahte resim kullanmadım ama