Sibirya Kedisi Alerji Yapmaz Bilgisi Dogru Mu?

kocekin

Alerjik astimim var, kediye karsi alerjim var, sibirya kedisi sahiplensem olur mu acaba?

1 CEVAP

Tarcinn

Merhaba kedilerde alerjiye sebep olan; FEL-D1 proteinidir. Sibirya kedisinde diğer kedilere oranla daha az salgılanıyor diye biliyorum. Fakat satın almanız gerekiyor, ücretsiz olarak sahipleneceğiniz "Sibirya kedisi" kırmadır. Bu da bir fark yaratmayacaktır. Safkan bir kedi almalısınız. Bildiğim kadarıyla İstanbul'da bir kişinin Sibirya kedileri var ve yavrularını ücretli sahiplendiriyor. İnternetten bulabilirsiniz..