Kargo

msefa8080

Golden cinsi bir köpekahiplenmek istiyorum ancak İstanbul ve ya Ankara dan yani diyer illerden nasïl geleck onu bilmiyorum yardımcı olabilor misiniz ?

3 CEVAP

zcerenoktay

Kargo ile köpek mi yollanır? Nakil onun adı. Ayrıca nakil parasını karşılayacak durumunuz var ise bu işe girişin çünkü nakil gerçekten pahalı fakat ist.-ank. arası araçla gidip gelen bir hayvansever bulursanız daha rahat edersiniz. Ya da kendiniz gidip alacaksınız. Nakil ücreti de 300-400 gibi bişi sanırım fazla da olabilir. İst. içi nakil bile en az 100 tl tutuyor malesef.

Gsima

daha dün ben araştırmıştım 1000 2000 diyorlar otobüste olabilir

nirema

gitmediyseniz önce barınağa gidin bence. terk edilmiş golden olabiliyor. ya da belki çok iyi anlaşabileceğiniz başka bi köpek de görebilirsiniz.