Sokakta Annesi Ölmüş Bir Köpek İcin

ecenbulbul

Merhabalar Dün sokakta annesi ölmüş bir kedi gördük eve alamadım fakat apartman bahçesine bir kulübe gibi yuva yaptık suan orada kalıyor ancak gece üsümesinden çok korkuyoruz vücut ısısını yüksek tutacak ya da iştahını arttırıp kemiklerinin düzenli gelişmesini sağlayacak besinler önerebilir misiniz? Kuru mama yiyor arada yumurta sarisi yoğurt vs veriyorum bunlar dışında ?

1 CEVAP

zcerenoktay

Kalsiyum içerikli şeyler verin. Kaldığı yere onu ısıtıcak şeyler koyun bol bol. Havalar güzelleştiği için sıkıntı olmaz çok fazla. Ama iç ve dış parazitlerini yaptırın veterinerde kesin.