Besleme

msefa8080

Kœpek sahiplenmek istiyorum fakat alacağım mamayı ne sıkıkta vermeliyim bilmiyorum . Ya da şu şekilde söyleyim köpeğime mama vermem gerekir mi gerekirse ne sıklıkla?

5 CEVAP

gokceyigit

köpeğine tabiki mama vermek zorundasın insanlar gibi onlarda beslenmek zorunda .köpeğinde aynı insanlar gibi sabah öğlen aksam yemek yiyecektir.tabi uygun bir mama alacaksın

msefa8080

Mama dısında bişey yemiyor mu peki.

zeynosece

Yer kasaptan sakatat tavuk göğüsü hindi boynu vs. alır bir güzel haşlarsınız suyuna da mısır unu hapur hupur yer hem de

eminealpay

yavruda 3 öğün vermen gerekiyor, kuru mama vermelisin ev mutfak yemeklerine alıştırman doğru olmaz çok severek yiyorlar ama sorun oluyor tüy dökmesi, ishal, v.s. gibi ben diş değiştirme döneminde kuru mama yiyemediği için konserve kullandım.

msefa8080

Tesekkur ederim arkadaşlar :)