Küçük Cins Köpek

Ilayda09

Küçül büyümeyen cins köpek sahiplenmek istiyorum önerileriniz varr mı?

7 CEVAP

zcerenoktay

Yaz sezonu açıldı, barınaklar küçük ırk dolacak. İlanları takip edin, facede ve sitelerde. Zengin kesimlerdeki barınaklara, rehabilitasyon merkezlerine gidin. Kesinlikle bulursunuz oralarda. Satın almayın, sahiplenin. Elbet bulursunuz.

Gsima

king charles,maltese-yorkshire terrier,şivava.coocker bunlardan biri maddi durumun iyiyse kesinlikle king c. al çok zaman ayıramıcaksan terrier yada şivava. coocker da çok güzel her şeyiyle. ama onu bir çocuk gibi yetiştirmek istiyorum giydirip gezdirmek istiyorum dersen de kesinlikle şivava

fundari

minyatür pincher ve chihuahua kırması bir köpeğim var.3yaşında.besleyen ve çocuğu gibi seven biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum.eğitimi çok zor ve agresifler.küçük oldukları için önce diş gösterip sonra hizaya geliyorlar ya da hiç bir şekilde iletişim kurmuyorlar.sahiplerine kıskançlık derecesinde bağlılar,oyüzden çocuklu aileler için sıkıntı oluyor.ama çok zekiler.bence poodle cinsi bir köpek tercih edin derim.eğitimi kolay ve sorunsuz hayvanlar.

Ilayda09

Bende toy poodle almaya karar verdim ancak zor bulunuyor

Gsima

elit yavrudan alın ırk garantili çok iyi yalnız fiyatlarıda bir okadar

Ilayda09

Ben sahiplenmek istiyorum ya da uygun bir fiyata bir çok yere sordum ancak çok pahalı ben en fazla 500 verebilirim

Gsima

maltase bi o kadara gidiyor ama onu bulman cidden zor sahiplendirmede