Bir Evlat Edindim Sonunda

ceriic

Gecen ay bahsettim bir köpek sahipleneceğimi. Alisveris yaparken köpeği tekmeleyen bir adam gördüm. Sahibiydi. Araya girdim ve kızdım adama. Küçücük köpeğe böyle davranması hoş değildi. Köpekte ağlayarak bi köşeye sığınmıştı. Köpeği aldım ve uzaklaştım. Adam da hiç istemeye yeltenmedi.
Chihuahua cinsi 1 bucuk yasında dişi bir ponçik. Adını Betty koydum. Çalıştığım veteriner kliniğinde tüm aşılarını tedavisini yaptırdım. Betty mantar tedavisi görüyor. Gıda alerjisi var. Sahibi hep ev yemeklerine alıştırmış. Kuru mama sevmiyor ama yemek zorunda. Ayrıca çok mülayim bir hayvan sesi soluğu çıkmıyor. Hiç havlamıyor. Erkeklerden korkuyor eski sahibinden dolayı sanırım.
Birçok komut öğrettim.
Sürünme, gelme, yatma, utanma, durma, ağlama, ölme komutlarını çözdü bile

1 CEVAP

zeynosece

Bunlar nasıl insan?? şuncacık köpek bazen söyleyecek söz bulamıyorum gerçekten. Siz olmasaydınız hayvan daha neler çekecekti kim bilir