Cinsini Bilen Var Mı ?

Buse266

Arkadaşlar ben bu köpeği sahiplenmek istiyorum ama cinsi nedir bilen var mı ?

7 CEVAP

gokceyigit

Labrador Retriever a benziyor

patkam

Sadece burda değil ben diğer sorularada baktım herşeye tepkin sert ve kaba oluyor

Gsima

Bilip bilmeden bana köpek sattığıma dair suçlama da bulundu sonra mesleğimi söyleyince geri çekildi neyseki şikayette bulundum PATKAM :)

patkam

İyi yaptınız birde bilip bilmeden konuşuyor bunu okuyorsada söylüyorum kopekuzmani sana ÇOKBİLMİŞ sanma kendini köpekuzmanı mısın nesin?

patkam

Katılıyorum Labrador Retriever benziyor

Kopekuzmani

labrador retirever benziyor falan değil tıpkı kendisi

patkam

Kopekuzmani pardonda neden herşeye tepkin sert ve kaba oluyor?