Tavşanım İshal Oldu

Havucc

Tavşanımı alalı 4 gün oldu ve şimdide ishal oldu yemini yemiyor ne yapmalıyım

5 CEVAP

Gsima

enfeksiyondur muhtemelen yada yedirdiğiniz şeylerden ne veriyorsunuz

Gsima

Cevap bekledim ama gelmedi şöyle söyliyeyim bulunduğu yeri temiz tutmaya özen gösterin.Kuru gıda yedirin mamasını iyi seçin kesinlikle inek sütü keçi sütü gibi saçmalık olacak şeyler vermeyin ve ona nazik yaklaşın.bol bol su verin

Havucc

Mamasını veriyorum ve hergün temizliyorum kafesini ama yemiyo hiç bişey

Havucc

Mamasını veriyorum ve hergün temizliyorum kafesini ama yemiyo hiç bişey

Enfeksiyon olabilir veterinere bi gösterin, tavsanimi kaybettim 3 gün once bende, ishal oldugunda kuru mama veya ekmek verince duzelirdi, aksi halde enfeksiyon vardir