Hangisi Daha İyi Olur Kedim İçin ????????

sirindostum

Merhaba benim bir tane dişi iran kedim var . Onu yavrulatmak istiyorum ama erkek kedi bulamıyoruz ve duyduğuma göre her kızgınlık sonrası yumurtalığında kist oluşuyormuş ve bu kistler her geçen gün büyüyormuş . Ben kısırlaştırmaya karşı değilim fakat onun da mini mini yavruları olsa çok güzel olur . Ne yapmalıyım ?

4 CEVAP

Kediseviyorum

Yavrulara bakabileceğinizi düşünüyorsanız bence kısırlaştırmayın.Ama bakamayacaksanız kesin kısırlaştırın.Riske girmeyin,hem kediniz hem de sizin için daha iyi olur.

Merhaba,bence veterinerinize danışın ayrıca eş bulmakta zorlanıyor iseniz Facebook ta oldukça güvenilir kedi grupları var rahatça bulabilirsiniz ayrıca yavruya bakabilecekmisiniz ve hamile bir kediye iyi düşünün...

sirindostum

Çok teşekkür ederim yavrulara bakabileceğimi düşünüyorum ve zaten sonra sahiplendireceğim . tavsiyelerniz için sağolun .

Rica ederim eğer bakabilecekseniz elbette çiftleştirin Cins kedi sahiplendirme platformu (facebook grubu)'ndan eş bulabilir ayrıca yavrularınızı sahiplendirebilirsiniz bakın mutlaka