Kedi Sakinleştirici

patkam

Arkadaşlar internetten kedi sakinleştirici damla siparişi vermek istiyorum...Hani tatilde yol bayunca rahassız etmesin yada tararken yerinde dursun diye...sizce kedi zararı olurmu?

6 CEVAP

Gsima

hiç olmaz ama neden internetten internete güvenmeyin bu konuda bir kliniğe gidip kslazol onu bulamazsanız da rompun alın

Gsima

doğrusu onunla ilgili bi bilgim yoktu az önce netten baktım tıbbi bi ürün değil yani ben olsam güvenmezdim ama içeriğinde melisa varmış melisa çayı içirin o halde yada dediğim gibi ksılazol adındaki ilaç

Badems

Passiflora verenler var şırınga ile ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum

patkam

Sağolun amacım daha sakin olsun peki Beaphar Kedi Sakinleştirici Damla nasıl bir bilginiz varmı???

patkam

Teşekkür ederim :)

patkam

gayem sakin olsun yolculuk ve seyehat sırasında üstelik tararken bile sıkıntı yaşatmasın