Dun Sokaktan Kedi Buldum Ve Cok Hasta Surekli Hapsuruyor Gozleri Kapali Burnu Tikali Napabilirim

catglsm

Kedi buldum ve gözleriburnu yara oolmuş veterine re götürme sansim yok burnuna tuzlu su yaptim az iyi geldi ama gözleri kotu napabilirim

4 CEVAP

patkam

Üzücü bir durum....Neden veterinele götürmüyorsunuzki?Bu işi ancak vetenirel halledebilir...

Gsima

Bu çok kötü onu çok ama çok sıcak tut ve sürekli mama ver ona aç kalmasın enerji yapacak mamalar ver

Gsima

yalnız kesinlikle antibiyotik alması gerek serum filan

gokceyigit

gözlerine teramicin merhem sür