Yardım Eder Misiniz?

HilalYilmaz

Biz 6 arkadaşız. Çocuk olduğumuz için kimse bize kedisini vermek istemiyor. Ama biz daha önce çok fazla kediye baktık. Ayrıca kedileri de çok seviyoruz. İnanın bize onlara çok iyi bakacağız. Bizi bazı umursamaz insanlar gibi förmeyin LÜTFEN BİZİ ANLAYIN...

6 CEVAP

firatbasaran

Kaç yaşındasınız?

gokceyigit

tabiki kedileri seviyorsunuzdur.altı arkadaş kediyi nerede bakacaksınız.ayrıca kedilerden insanlar gibi anlayıp düşünebilen canlılardır.onun sahibi hanginiz olacaksınız.bence siz ailelerinizi bu konuda ikna edin aldığınız kediye ailenizle birlikte bakmayı deneyin.

HilalYilmaz

12 yasindayiz

Gsima

Canım 12 yaş daha çocuk sorumluluk sahibi olamaz yani bu kişiye göre değişir ama altı arkadaş bir kediye bakıcaz demişiniz ya bu 6 kişinin arasında gezecek mi o kedi psikoljisini bozarsınız size bi saldırır ondan sonra hayvanlar sadece göründükleri gibi değildir o görüntünün arka kamerası da var bi hastalansa ne yapacağını bilemezsin eğitim veremezsiniz yani 6 kişi nedir ? bu bi eşya değil ki bugün sen kullan yarın ben alayım diyesin

Gsima

ve ben küçükken arkadaşımla 3 balık almıştık yurtta biz küsünce balıklara bakmadık balıkların suyu yosun tutmak üzereyken bi başka arkadaş ilgilenmeye başladı ki balık öyle suyun içinde duran bir şey kediyle daha farklı ve sizin anne babanız izin verecek mi onu eve almanızı madem öyle herkes birer tane kedi alsın ailesiyle beraber

Gsima

Yani kısacası ben mesleğim dolayısıyla hayvanlarla içli dışlıyım iyi biliyorum ve şu çağın 12 yaşını düşünürsek siz zaten daha çocuksunuz kedi de bir çocuk misali çocuğa çocuk bakamaz yapamazsınız çok ist,iyorsanız ailenizle beraber hepiniz birer kedi sahiplenin ama ailenizle. .