Bir Anket Hazırlıyorum Zamanınızı Biraz Ayırabilirseniz Memnun Olurum. Teşekkürler:)))

Profopet

Anket

Kedi
(18 oy)
Köpek
(26 oy)
Hamster
(0 oy)
Papağan
(0 oy)
Böcek
(0 oy)
Diğer kuşlar
(0 oy)
Sincap
(1 oy)
Kanguru
(0 oy)
Tavşan
(0 oy)
Civciv
(0 oy)
Toplam (45 oy)

En sevdiğiniz hayvan nedir?

8 CEVAP

hayvanlar içinde ayrım yapmamak lazım hepsi çok güzel salyangoz bile ;)

patkam

Kedi

patkam

Köpekte sewerim aslında ama kediler ufak minik ve sewecen gelıyor:)))

kko

at.

Profopet

Bu anketi hazırlarken birçok hayvan düşündüm ben de kediyi seçtim ama kedi ve köpekten farklı cevaplar gelse sevinirim :)))) ama yine de cevabı size bırakıyorum istediğinizi seçebilirsiniz! :D

potterim

köpek ve iyiki de köpeğim var

Deathless

Kedi kopek vs anladim da bocek ve kanguru nedir ya :)

Profopet

seven vardır diye