Pug Mu Husky Mi?

Kopekuzmani

şimdi bizim 5 katlı apartmanımız var bir bahçesi var.tarla var bahçede. bu düşündüğüm ırklar bu eve uygunmudur. ve seçim yapamıyorum 2 ırkıda çok seviyorum.

24 CEVAP

Bahçeli ev için Husky uygun bir ırktır fakat çok ulur ve düzenli olarak egzersiz ister. Ama bu konuyu apartman sakinleriyle konuşman faydalı olur. Pug un bakımı daha kolaydır ama yüzündeki karışıklar yüzünden günde bir aralarını kulak pamuğu ile temizlemelisin. Husky alacaksan bence barınaktan bir köpek sahiplen. Orada sahiplenmeyi bekleyen binlerce can var...

kopekuzmani hesabım niye kapatıldı.

Alparslan88

Açıkçası pug ların karakteri Hakkı'nda bir bilgim yok ama küçük bir ırk olduğu için daha rahat bakarsınız evde gibi geliyor bana ... Husky ise daha büyük yerlerde yaşaması bence onun için çok daha iyi o yüzden illa ev diyorsanız pug bence daha mantıklı:)

Selin8441

Husky özgürlüğe çok düşkün sahibi olan bazı arkadaşlarımın husky gezdirirken kayboldular ve eğitimide zordur

MertKarakoc

ben husky derim ama apartman olunca pug

O senin tercihin ama pug çok fazla büyümüyor ve çok sesi de çıkmıuor

ikizide zor köpek husky ayrıca sıcak br iklimde yaşıyosanız sorun olur hayvana pug desen yüz bakımı var yani başka cins köpek mi kalmadı çok alakasız iki çift anlamadım

izzy

Cins cok mu önemli? ??? Önemli olan sizin kapasiteniz hangisine bakmaya yetiyor siz kendinize uygun olanı alin ki sonu barınaklar olmasın

deniz12

Pug ev icin iyi ama bekcilik icin husky daha iyi