Bir Anket Yapıyorum Biraz Zaman Ayırın.

Kopekuzmani

Anket

Pug
(2 oy)
Bulldog
(2 oy)
Pekinez
(1 oy)
Teacup Pomerninan
(5 oy)
Yorkshire Terrier
(1 oy)
Chihuahua
(12 oy)
Toplam (23 oy)

Sizce Hangisi Daha Küçük.

5 CEVAP

acarabi

anket yapıyorum diyorsun, anketin ne için ve hangi amaçla olduğunu açıklamıyorsun. hayrola? sonra emir verir gibi zaman ayırın diyorsun. emredersiniz......

acarabi

burası pet sitesi, bulmaca sitesi değil. girersin sitedeki köpek ırklarına, lütfen ayırırsın birkaç dakikanı öğrenirsin kardeşim. bir de nickin köpek uzmanı iyi mi?

pelinakcan

Chihuahua lar kokmaz ve çabuk eğitilir ama tek kusuru küçük ölduğundan çişlerini tutamıyor

Kopekuzmani

küçüklüğü oyluyoz

Kopekuzmani

ben sizin görüşlerinizi almak istedim internetteki herşey doğrumu