Golden Cinsi Köpek Hakkında Bilgi Verir Misiniz ????

mery

golden cinsi köpek almayı düşünüyorum ama çok fazla bilgim yok

5 CEVAP

patkam

Güzel köpeklerdir...taranma ihtiyacı duyar...yabancılarla dosluğu çok vardır bekçiliği orta seviyededir hayvanlarla dosluğu vardır oyunculuğuda vardır korunması azdır sıcakkanlıdır kolay eğitebilir

Gsima

Çok ama çok sadık,akıllı,itaatkar,insandan tek farkı hayvan olması diyebilirim ama eve göre biraz büyükler bahçeli bir evin varsa al derim ve fazla yalnız kalamıyorlar ama yavru alırsan alışır

pelinakcan

golden oyun köpeğidir kediler ile iyi anlaşamaz yıkan mayı sever ve yıkanmayınca acayip kokar

acarabi

esas işlevi av köpeği olduğundan yavruluktan itibaren düzgün ve şımartılmadan yetiştirilip eğitilir ise mükemmel ev ve eşlik köpeği olurlar. sadece bekçilik görevleri zayıftır, diğer yönleri ile çok iyi bir aile köpeği olurlar. yalnız tüyleri uzun ve çift katlı olduğundan tüy dökme konusunda sabırlı olmanız tavsiye edilir......

o ırkı şöyle özetleyebilirim; meraklı, zeki, akıllı, kurnaz, afacan, haylaz, oyuncu, insan dostu, avcı, sevecen, ve sahibi için her türlü riske girebilir