Köpeğimin Kuyruğunu Kesemi?

Kankacik

Anket

Uyandır
(0 oy)
Uyusun
(1 oy)
Uyurken götür
(0 oy)
Toplam (1 oy)

Köpeğim rotvaydır ve kuyruğunu kes diyolar kesdirsemi

2 CEVAP

acarabi

haydaaa. kuyruk kesme işini bırakın artık kardeşim. o diyenlere sorun bakalım kendi organlarından herhangi birinin kesilmesini isterler mi? çok yıllar önce gösteriş ve kişisel tatmin amacıyla yapılan kuyruk ve kulak kesme işleminin yakın yıllarda yanlış olduğu tıbben onaylanınca bugün bir çok ülkede tıbbi zorunluluklar haricinde yasaklandığını bilmiyor olamazsınız değil mi? sakın yapmayın. ayrıca kuyruk köpeklerde kendini ifade ve denge işlevini yerine getirir unutmayın lütfen......

acarabi

haydaaa. kuyruk kesme işini bırakın artık kardeşim. o diyenlere sorun bakalım kendi organlarından herhangi birinin kesilmesini isterler mi? çok yıllar önce gösteriş ve kişisel tatmin amacıyla yapılan kuyruk ve kulak kesme işleminin yakın yıllarda yanlış olduğu tıbben onaylanınca bugün bir çok ülkede tıbbi zorunluluklar haricinde yasaklandığını bilmiyor olamazsınız değil mi? sakın yapmayın. ayrıca kuyruk köpeklerde kendini ifade ve denge işlevini yerine getirir unutmayın lütfen......