Hangi Köpek Maması Markası Seçmeliyim

Bitter

Dolu köpek maması var ve hangisi iyi yada değil bilmiyorum.İnternettende alıcam ama işte en iyi marka yada iyi bi marka olmasının istioyorum ne almalıyım

4 CEVAP

Puppy730

Tahılsız mamalar seçmelisiniz. Tahılların glisemik indeksi yüksek olduğundan köpeklerde kaşıntı, alerji yapar. Tahıl yerine meyve sebze kullanan mamaları tercih edin. Size önereceğim mamalar : Acana, Orijen, N&D'dir.

omurr

kesinlikle..aynen katılıyorum..2 erkek golden köpeğim var..baba 5 oğlu 2 yaşında..gayet fitler..kilo problemleri yok.hiç alerji problemi yaşamadık..gayet sağlıklılar çok şükür..maşallah diyeyim :-)Acana ile besliyorum ve hiç sorun yaşamadım..

brataltay

Ben proplan somonlu kullanıyordum.ama değiştirdim şu anda N D kullanıyoruz mükemmel mama. narlısını dene ama köpekten uzak dur yanında seni bile yer

brataltay

Ben proplan somonlu kullanıyordum.ama değiştirdim şu anda N D kullanıyoruz mükemmel mama. narlısını dene ama köpekten uzak dur yanında seni bile yer