Küçük Kedim Çok Isırıyor Ne Yapmalıyım?

valeri123

kedim genellikle ısırıyor canımız acıyor ayrıca kuşumuz var kuşumuza ise saldırıyor aslında küçük kedim ısırmadıkça ve şımarmadıkça o kadar sakin ki lütfen yapabileceğimiz bir öneri yazın önerinizi deniyeceğiz :)

4 CEVAP

aysunayay

Kedinin doğası bu ısırır,kuşa saldırır bunlar gayet normal.Kediniz sanırım yavru biraz büyüyünce ısırması azalır.

valeri123

teşekürler =)

Badems

Kuşa saldırmasını engelleyebilir misiniz bilmiyorum, isterseniz kuşu kedinin girmeyeceği bir odaya alın. Ufaklık için de yumuşak ve dikkatini çekebilcek bir oyuncak alın. Ben ikeadan almıştım yaklaşık 1 yıldır onu ısırıyor. Bir müddet sonra ısırmayı bırakıyorlar, ne kadarlık bilmiyorum ama dişte çıkarıyor olabilir. Oyuncak genelde işe yarıyor.

Ona kedi çiminden almayı deneyin.