İki Haftalık Kedimin İki Gözüde İltihap Kapmış

kadavramoru

iki haftalık kedimin iki gözüde iltihap kapmış annesi hala dokunmamıza izin vermediği için veterinere götüreniyorum çoğu arkadaşım çayla veya ılık suyla silmemi söyledi ama ben emin değilim ne yapmam gerekiyor acaba?

6 CEVAP

Aermia

telefonla veterineri arayıp sorabilirsiniz belki bir yardımı dokunur

kadavramoru

arkadaşımın ısrarı üzerine ılık çayla pamuk yardımıyla sildim şimdilik geçti am yine tekrarlarsa veterinere götüreceğim

Gsima

o eldivenle kediyi mi koruyorsun kendini mi ???

Goz damlasi var eczanelerde iyisinden al birtane damlat gozune bir sabah bir aksam.yeniden tekrarlamaz steril kalir her zman.

valeri123

poşet çaylar vardır elinizde Kediye dokunmadan ona belli saatlerle gözlerine hafifçe poşet çaylardan sürün geçebilir

aysunayay

Eczaneden gentagut göz damlası alın .Sokakta gözü iltihaplanmış kediler için alıp damlatıyorum iyi geliyor.