Yeni Bir Köpek Sahıplenecegım Yardımcı Olurmusunuz....

berkcan_ERT

1-KOPEĞE MAMA OLARAK HANGISINI ALMALIYIM (6-7 AYLIK)
2-EVDE VE BAHCEDE BESLEYECEGIM ICIN EVDE BIR YATAK ALMAYI DUSUNUYORUM LINK ATARMISINIZ UYGU OLSUN
3-BİLMEM GEREKEN KONULAR...

3 CEVAP

pelinakcan

acana ve regional mamaları iyidir size en uygun köpek ev için beagle bahçe için labrador iyidir hem ev hem bahçe olmaz köpeğin düzeni bozulur ama en iyisi bahçede beslemek köpeği 3 günde 1yıkamak zorundasınız yoksa yediği mamalar yüzünden kötü kokular yayabilir aşı konusuna gelinirse en az 80 tl tıtar ve 3 aydan sonra da gençlik aşısı olması lazım o da 20 tl tutar bilmeniz gerekenler şimdilik bu kadar ve köpek bakmak gerçekten çooook zor .eğer yavru yani 5 aydan küçük olursa çok yemek yer ve çok tuvaletini yapar genç alırsanız zor eğitilebilir

berkcan_ERT

birde aşı konusu nasıldır?

bahçede besliceksen husky,labrador,golden,German Shepherd,Beagle,Jack Russel Bu ırklar uydundur.ve çok sadıktır bide samoyed,