Yavru Kedim Yatağa Çişini Yapıyor

Sezik

14 aylık bir kızım ve 4 tane 2,5 aylık yavrumuz var. Hepbirlikte yaşıyoruz. Yavrular tuvaletlerini yapmaya başlayana kadar da çok mutluyduk. Mamaları var suları ve kumları temiz hatta 3 adet kum kapları var fakat yavrular hem kuma hem de yatağıma işiyorlar. Yorganları yıkıyorum , sirke döküyorum fakat sorunu çözemedim. Lütfen yardım edin. Bir fikir verin. Ne yapmalıyım :(

1 CEVAP

Badems

Bildiğim kadarıyla tekrar aynı yere yapmaması için sprey gibi bir şey satılıyor. Siz yıkasanızda o kokuyu alıyordur yataktan ve orayı bellemiş sanırım tuvaleti için.