Yardımcı Olabilen Varmı?

patkam

Arkadaşlar benim 8.5 aylık erkek kedim birkaç günden beri ishali devam ediyor...Bugün sabah ona yoğurt verdim ve öyle bir ishal olduki anlatamam...Bana yardımcı olurmusunuz?

4 CEVAP

Badems

Yoğurt daha kötü yaptıysa vermeyin daha. Veterinere götürdünüz mü ? En azından arayın bence. En azından belki bu tür durumlar için yaygın olarak kullanılan bir ilacı söyler

ilosar

kedilerin laktoza alerjisi vardır. ishal eğer 3 günü geçtiyse bir tane hap veriyorlar veterinerler. kilosuna göre veriyorsunuz kedinize. ishal kesmek için bir hap aynı zamanda iç parazit önleyicidir

patkam

Veterinere daha götürmedik

patkam

Teşekkür ederim güzel fikir