Orijen Kedi Maması Hakkında .

erdisener

Kedime orijen maması veriyorum. 2 seferdir bu siteden alışveriş yaptım. Ancak kafama bir şey takıldı. Normalde yavru kedi mamaları ayrı yetişkin kedi mamaları ayrı oluyor. Ancak orijen mamasının başlığı yavru ve yetişkin kediler için diyor. Bunun ayrımı neye göre veya orijen niçin bu ayrımı yapmamış. Yoksa yapmışta mı Türkiye'de mi bir arada satılıyor. Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

3 CEVAP

7rtta

Nedenini bilmiyorum lâkin en iyi mama orijen diyebilirim

Microbo

orijende böyle bir ayrım yok, orijen.ca ya da orijen.com.tr de herhangi bir sadece yavru kedi maması yok. ben de zamanında araştırdım ancak herhangi bir şey bulamadım. fakat benim anladığım mamanın et içeriği yüksek olduğu için hem yetişkin hem de yavru kediler için yeterince besleyici olduğu

Badems

Ben de orijen almayı düşünüyorum ama kedimin yememe ihtimali var mı? Royal Canin kısır kedi maması kullanıyorum şu an