Arkadaşlar Köpeğim Sanırım Kanlı İshal Olmuş

prensesim35

arkadaşlar 4 aylık köpeğim sanırım kanlı ishal olmuş. az önce veterinere götürdüm ama veteriner kesin bir bilgi vermedi sadece antibiyotik verdi. Yarın köpeğimi tekrar götürücem köpeğimden sadece kan geliyor yani kanla karışık dışkı değil sadece çok kan geliyor bide 40 derece ateşi vardı veterinerde herhangi bir ilaç vermedi ne yapabilirim?

4 CEVAP

Alparslan88

Veterinerin cevap veremediğine bizim cevap vermemiz zor ama belki idrar kesesi büyümüştür bu da hayvanı zorluyor olabilir ama sadece antibiyotik verdiyse çok da kötü görmüyor demek ki:)

prensesim35

umarım çabuk cevap verebilirsiniz

Alparslan88

Veterinerin cevap veremediğine bizim cevap vermemiz zor ama belki idrar kesesi büyümüştür bu da hayvanı zorluyor olabilir ama sadece antibiyotik verdiyse çok da kötü görmüyor demek ki:)

prensesim35

ama ölümcül tehlikesi var dedi veteriner