Kulak Dikilmesi

Sitar123

Arkadaşlar köpeyimin göZleri masmavi 4 haftalık kulakları hiç dikilmedi ne Zaman veya Nasıl dikilir yardım edin fotoraf atabilirsiniZ

6 CEVAP

Badems

Masmavi gözlü 4 haftalık bir husky cinsi köpeği varmış. Gözleri masmavi olduğu için kulakları dikilmiyormuş sanırım köpeğinin(?!) özellikle belirttiğine göre. Daha bebek olan bir köpeğin kulaklarının dikilmemesi kadar büyük bir derdi var. Allah o köpeğe sabır versin.

Deathless

Köpeği büyüttün de kulaklarinin dikilmesi kaldı..

sengulabdl

Nasıl saçma bir sorudur bu. Dikilmezse kaldırıp dışarı mi atacaksın o kadar çaresizce sormussun ki soruyu o daha çok küçük sen yaptığı her güzel davranış için onu odullendirip sevecegine ona ilgi göstereceğine kalkmış kulaklarının diklesmesinden bahsediyorsun. Yazık, çok yazık o hayvanlar sizin için bir arkadaştan çok bir hobi ve heves bence.

Köpeğinin cinsi ney?

acarabi

mankenlik ajansına kaydettirecektir de ondan soruyordur. podyuma çıkarmasına ne kaldı şunun şurasında. böyle bir sorunu - sorun olduğunu - düşünen köpek sahibini de ilk defa tanımış olduk. ne güzel işte. elleşmeyin......

tubanur

Öncelikle köpeğe tamamen yanlış bir açıdan yaklaşıyorsunuz. Yavruluktan itibaren sahiplendiğim bir husky köpeğim vardı. Yavruyken kulaklarını geri yatıracak şekilde severseniz kulakları dikleşmeyebilir. Fakat bu sorun olmamalı sizin için.