2 Aylık Yavru Kedi Bakımı Nasıl Olmalıdır

kedici_123

2 aylıkyavru kedi sahiplenicem ve bilgi biliyorum fakat seyahatte yavru kedi nasıldır
yavrukediler hakkında bilgi verebilirmisiniz...?

3 CEVAP

Badems

2 aylık bir kedi için "iğne yapılıyor bayılıyor" tarzında vahşice bir yorum yapmak ne kadar vicdanlı bir hareket çok merak ediyorum . İğne falan yaptırmayın, o iğnelerden sonra hayvanlar kendilerine zor geliyor, bahsi geçen kedi daha bebek! Onu sakinleştirecek bir şey isteyin veterinerden(damla gibi), iğne yaptırmayın.

Tarcinn

Evet kesinlikle iğne yaptırmayın yaşı çok küçük.. Ben kedimi 2.5 aylıkken İzmir'den Antalya'ya getirdim uçakla. Havaalanında sakindi fakat uçakta miyavladı (kafeste olduğundan dolayı) sizde kucağınızda tutarsanız daha sakin kalacaktır. Ya da uçakla gelecekseniz bile sabretmelisiniz 40-50 dk gibi bir süre.

pelinakcan

hiç endişelenme bir şey yapmana gerek yok veteriner ona iğne yapıyor ve bayılıyor