Kedilerin Anlaşmasi

ilknrdaisy

Merhaba arkadaşlar 7 aylık erkek bir kedim var,bugun sokakta 40 gunluk bebek kedi buldum birakamadim aldim onuda eve getirdim, kedim gorur gormez tislamaya basladi hiç turmadan hırlıyor titriyor. Korkuyorum. Acaba alisir mi bu surec hep boyle devam eder mi? Ayri ayri odalarda tutuyorum

1 CEVAP

Kediler genelde evde başka kedi kabullenmezler ama 2-3 güne alışırlar yavru kedinin kokusu olan bir eşyayı kedinizin yanına koyun kokusuna alışırsa daha çabuk kabullenir