Yavru Kedimin Üzerinde Beyaz Şeyler Var

Busraozkn

Kedimin üzeri de bayaz şeyler var fircayla tariyorum

gitmiyor

9 CEVAP

tubanur

bence de kafeste bakmayın kümes hayvanı değil ki bunlar :) koyun yumuşacık pofidik bir minder mayışır uyur onun üstünde

Alparslan88

Foto atsaydınız keşke:)

Busraozkn

Yarın atacağım birde kafese koyuyorum miyavlamaya başlıyor yanıma alıyorum susuyor yatağımda yatıyor sürekli nasıl alistiricam onu

Alparslan88

Kedi kafeste yaşamaz günahtır ben sizi uyarayım evinizde bakın köpek gibi çok pisliği de olmaz

patkam

tubanur ' a katılıyorum ve üstelik kediniz eğer toz birikintilerinin arasına falan giriyorsa o beyaz şeyler o yüzden olabilir...

sirindostum

Asla ve asla kafeste bakmayın eğer kafeste bakacaksanız kedi almayın benim kedim hep yanımda mesela gece bile onunla uyuyorum . Gece onla uyumak zorunda değilsiniz belki ama kediler özgür ruhlu canlılardır . Bu arada kedinizin fotosunu atarsanız yardımcı olabilirim :)

simge

Lütfen kafese koymayn kafeste ağlıyolar miyavlamasnında sebebi bu yüzden kafese koymayn bırakn evde dolansn istediği gbi.

dilekttgn

Yavru kediler kafeste durmaz. Size ait hırka vs. İle sarın güvende hissetmesi lazım. Bende kedimi sahiplendiğimde henüz çok küçüktü ve sürekli miyavlıyordu. Hırkayla sardım ve minik bir sepete ona yatak yapmıştım. Miyavlaması da kesilmişti. Gerçi sonra aşırı bağlılıktan sürekli kucağımda uyutuyordum :) daha minik olduğu için fazla ilgi gerekiyor.

Badems

Ben de sakın kafese koymayın diyim de bunca yorumdan sonra koymazsınız zaten :) Ama benekleri görmek lazım yorum yapabilmek için. Küçükse kucağınızda uyur zaten sıcaklık ister.