Kedi Gezdirilir Mi Acil Cevapppp !!!!!!!!!!!!!!!

sirindostum

Merhaba İran kedim var dişi . Duyduğuma göre İran kedileri evden çıkmazmış ama ben onun bu koca sıcak yaz boyunca dışarıdan mahrum kalmasını ve evde kapalı kalmasını istemiyorum . Çıkartmalı mıyım ?

4 CEVAP

tubanur

Bence çıkartmamalısınız. Kediler tasma sevmiyor ama tasma takmayınca da kaçması durumunda yakalamak inanılmaz derecede zor oluyor.

MarlaGrey

Deneyebilirsiniz zaten sevmez ve istemezse belli eder çıkarmazsanız

SametBey

Kedilere özel göğüs tasması üretilmiş durumda.Eğer kedinizin iç dış parazit aşılarını yaptırdıysanız göğüs tasması her kediye uygun değildir.Eğer takabildiyseniz onu dışarda dolaştırabilirsiniz ama dikkat edin sakın içnden çıkmasın bazı kediler içinden kaçabilme özelliğine sahipler.

simge

Kucağınıza alın bi deneyin ama dikkat edin kaçmasn.