Köpeğimle Bir Faaliyet

potterim

potter çok sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürüyor nazar değmesin ama ben hep Potter'a birşey olacak ağlıyorum nolursunuz cevap verin,ya ben onsuz yaşıyamam.Şimdi ikimizinde eğlenebileceği istediğimiz zaman yapabileceğimiz birşey önerebilir misiniz potter benim canım ve ona birşey olursa ben kendime ne yaparım bilmem

3 CEVAP

ona kendisini savunacak bir arkadaş al rottweiller gibi benim huskym vardı rottweiler aldık yanına onla vakit geçirsin diye. yada firizbi top getirme gibi şeyler oynanıyın bende üzülüyom köpeklere birşey olunca

tubanur

Bence arkadaş almanıza gerek yok zaten pek takmıyorlar birbirlerini :) terrier'imin (fındık) yanına anneannemin isteği üzerine yavrudan sibirya kurdu almıştık (zeyna) oyun oynadıkları zaman dilimi dışında pek beraber değillerdi üstelik kıskançlık durumu da oluyordu. Benim önerim bir faaliyetten ziyade hayata uygulayacağınız bir şey; konuşun onunla. Konu fark etmez. Derdinizi neşenizi onunla paylaşın. Sürekli sevgi sözcükleri söyleyin ona. Mesela ben Efe'me "annecim benim" diye bağırıp dizlerime vurunca kendinden geçiyor. :) Şimdiye kadar beslediğim her hayvanda da durum buydu. :) Bir de onunla bir gün geçirin. İşlerinizin uygun olduğu bir günü tamamen ona ayırın mesela. Alın bir sırt çantası içine köpeğiniz için su, su ve yemek kabı vs ihtiyacı olan şeyleri doldurun gezin. Parklarda mola verin. Bir yer bulun oturun o da uyusun dinlensin falan. Çok hoş oluyor bence :)

Köpekleri birleştirirsen sorun olmaz ben huskyme arkadaş rottweiller aldık iyi anlaşıyorlar