Paşa'mın Bacağı Şiş Kaldı Veterinere Götürmeli Miyim?

tubanur

Merhaba arkadaşlar. Paşa isimli minnoş bir muhabbet kuşum var. Gözbebeğimdir, çok kıymetlidir benim için. Kapıların üstüne konuyor ve birkaç ay önce annem yanlışlıkla ayağının üstüne kapıyı kapattı. Neyseki kapı kenarlarında silikon benzeri plastiklerden var fakat malum küçük canlılar bunlar... Saat de geç olduğu için veterinerler kapalıydı, ertesi sabah erkenden veterinere götürdük vitamin ve antibiyotik verdi atlattık neyse ki kızarıklığı falan gitti topallamıyor artık. Fakat o bacağının eklem yeri hafif şiş kaldı kullanabildiği için veterinere götürmedim. Ciddi bir şey midir götürmeli miyim?

4 CEVAP

MarlaGrey

Ciddi bir şey çıkmasa bile veterinere götürmenizi tavsiye ederim

tubanur

teşekkürler

evet

patkam

Bencede veterinere bir götürmelisiniz