Köpeğime Tuvalet Eğitimi Veremiyorum

ya köpeğim 2 aylık goldun iyi arıtım alıyor ama tam 1 aydır eğitim veremiyirum

12 CEVAP

Tarcinn

Köpeğiniz 2 aylık ve tuvalet eğitimini almış olmasını bekliyorsunuz ?!

Gsima

o daha bebek o yüzden alsa alsa ped yada gazete eğitimi alır

izzy

5 ay en az ....kaslarını tutamaz daha biraz sabır

mhmdmln

Bunların hepsi yalan 2 aylık golden in tuvalet eğitimi aldığını ve bu eğitimi başarıyla tamamladığını gördüm tuvalet eğitimi damlası kullan kullanılışı : tuvaletini yapmasını istediği yere Damlat köpek bu Damla'nın kokusunu aldıkça oraya tuvaletini yapmaya başlar

izzy

O damla asıl yalan ....
Kac kutu aldım tam bir fiyasko

semihcanakci

sizin bu söylediğiniz tabiri caizse ilk okulda üniversite derslerini yapamıyorum gibi birşey olmuş. Daha 2 ay önce doğmuş bir canlıdan bahsediyoruz. Kaldı ki sizin gösterdiğiniz yere yapsa bile tuvalet eğitimini vermiş olmazsınız. Canları isterse yine başka yerlere yaparlar. Sabırlı olmanız gerekicek bu süreçte. Az az da olsa sağa sola yapıcaktır fakat 6 8 aydan sonra herhangi bir yer değişikliği olmadığı müddetçe size sıkıntı çıkartmaz diye düşünüyorum.

Gsima

yürü git işine çocuk hadi..

tubanur

Damlalar veya spreyler cidden etkili olmuyor. 2 aylık bir yavrunun tuvalet eğitimini tamamladığını gördüm diyorsunuz ama bence bu doğru değil. Doğruysa bile 20 köpekten 1 tanesinde çok çok düşük bir ihtimalle görülür. Belirtildiği gibi; kaslarını kontrol edemiyorlar.

Eğitimin tamamlanması için acele edip yavrunuzu zor durumda bırakmayın.

tunagurdal

6 aylıktan önce ne öğretirseniz ya boşa çabadır yada unutulacak eğitimlerdir.

Poppy

@tunagurdal içimi çok rahatlatdınız. Teşekkürler☆☆☆

petokulu

0 516 169 09 99 arayarak eğitim hakkında bilgi alabilirsiniz

ezgibilgili

2 aylık bir yavru henüz tuvaletini tutamaz ve öğrenemezler biraz sabır :)