Arkadaşlar,Apartman Dairesinde Oturuyoruzgolden Bakabilir Miyim?

Arkadaşlar,apartman dairesinde oturuyoruz ama evimiz küçük değil yani köpek bakabilcek alana sahibim daha önce king charles spaniel bakmıştım şimdi ise bir golden istiyorum sizce olur mu ? ama başka bir ırkta olabilir.Evde sorun çıkarmayacak,oyuncu,diğer hayvanlarla anlaşabilen,komutları çabuk öğrenen başka bir ırk varsa onuda söylerseniz sevinirim :)

12 CEVAP

Badems

Barınaklar golden dolu şüpheniz olmasın. Hiç gittiniz mi bakmaya?

merveusarer

Ben Cocker sahibiyim biz de apartmanda oturuyoruz ve hiç sorun olmuyor.Yalnız çok enerjik oluyorlar günde 1-2 saat mutlaka vakit ayırıp gezmek istiyor.Tuvalet eğitimini de cok rahat öğrendi ve acayip zeki oluyorlar.

MarlaGrey

Niye özellikle ırk cins istiyorsunuz anlamadım barınakdan veya böyle sitelerden sahiplenin evde bakılacak diye cins almanıza gerek yok her köpek sahibini korur ve benimser sorunda çıkarmaz lütfen hayvan ayırmayın bir sokak köpeği sahiplenebilirsiniz barınaklardan

Deathless

Golden kopekler akilli ve zeki hayvanlardir. Sahiplenebilirsiniz tabi ama evde tuvalet egitiminde biraz zorlanabilirsiniz. Cunku goldenler sevildikleri zaman simarabilen cinsten. O yuzden bakimina ve egitimine dikkat etmelisiniz.

istersen al ama apartmanda besleyeğinden öneri olarak sana küçük ırk öneririm jack russel terrier coccer spainel yorkshire terrier maltese terrier bull terrier bulldog tibet terrier fransız bulldog pug gibi

lütfen yardımcı oluuun

Daha önce sokak köpeğini sahiplendim sokaktan ve psikolojik sorunları olduğu için çok sorun yarattı evde ondan dolayı bu sefer bildigim bi ırk sahiplenmek istiyorum

Tüm köpekleri seviyorum ama goldenlara karşı ayrı bir zaafım var bu yüzden golden sahiplenmek istedim ama hala sahiplenicek bir golden bulabilmiş değilim

evime yakın barınak yok malesef

teşekkürlerr :))

teşekkürler :)