Köpek Tuvalet Eğitimi

talazy

Arkadaşlar 4,5 aylık bir aslan parçası köpeğim var. Evin bahçisnde buldugu her yere tuvaletini yapıyor. İlk köpeğim oldugu için nasıl bir egitim verebilirm bilmiyorum. Hep aynı yere yapmasını istiyorum . Sizce nasıl yapmalıyım ???

2 CEVAP

Deathless

Kopeginizin cinsini goremedim ama. Her yere tuvaletini yapmasi normal bir durum degil. Alistirmalisiniz. Ayni yere yapmasini istiyorsaniz eger pisledigi yere bir gazete koyun yada ped. Pedin uzerine tuvaletini yaptiktan sonra o pedi temiz pedlerin arasina koyun. Ve oraya tuvaletini yapmasini saglayin. Ha, su da var.. eger tuvaletini yaptigi yeri iyice temizleyip arindirmazsaniz tekrar ayni yere yapacaktir. Koku duyulari yuksek oldugu icin.

talazy

Köpeğin cinsi alabay. Bağlı durdugu için kulubesinn arkasına sağına soluna yapıyor. Dediğinz gibi yapıcam . Tskkr ederm