Köpeğimde Davranış Bozukluğu

toneka

Köpeğim bir jack russel 8 aylık erkek bir köpek,tuvaletini öğrendi ama arasıra başka yerlere işiyor bezi olmasına rağmen etrafa işeyebiliyor,bazen ayağıma da işiyor nadir oluyor bu.Ve çok şımarık söz dinlemiyor inatlaşıyor neden böyledir bu konularla ilgili bir çözümü olan varmı?

2 CEVAP

Zaten jack russel inatcı bir ırk bildigim kadarıyla bence biraz mesafe koyun kızdıgınızı anlasın benim köpegimde bir zamanlar böyleydi bi iki gün yüz vermedik sonra sözümü dinlemeye başladı tekrardan

toneka

Olabilir teşekkür ederim.