Kedi İsmi Bulamadım Hala

simge

Arkadaşlar Kedi Alacağım Kedim Dişi İsim Bulamadım Onun Için Bana Isim Bulabilirmisiniz??

23 CEVAP

denizimm

casper cok guzelmis onu koy bence

simge

Tmm dusinicegim tesekkurler

ecrinnurAslan

ponçik, puding, kartopu, şeker, prenses, lokum

Bal ya da şıpıdık

mefharet

Önce hele bir alın. Bir süre karakterini gözlemleyin, zamanla o kendine isim konması için gerekli nedenleri verecektir size.
mesela benim oğullarımdan birinin adı VELED..... SİZCE NEDEN BU İSMİ KOYMUŞUMDUR:) kızımın birinin adı KIRPIK..çünkü bulunduğunda her yeri kırpılmıştı...ilk evladımın adı KUZUM....çünkü o benim kuzum,canım oldu vs vs ..

Anonymus641126

Kuki ;)

Pati_28

Ilk olarak hayırlı olsun çok sevindim senin için ismi onu gördükten sonra vermeniz daha mantıklı olur:)

Pati_28

Hem petlebi de sol ust tarafda uc cizgi var ona basın sonra orda aşağıda rehber var ona tıklayın orda kedi isimleri yerine tıklayın dışı seçeneğine basarsiniz orda 100 lerce var zaten en çok kullanilandan en az kullanılana doğru gidiyor tekrardan hayırlı olsun mutlu uzun ömürler yaşar inşallah:)