Kedim Depresyonda

BENU

Kedim Dünden beri Hiçbirsey yemedı konserve mama aldım salam aldım herseyı yaptım eskıden delırdıgı yıyeceklerı onüne koydum agzını surmedI
Eger boyle devam ederse veterınere goturcegım sızce neden...

6 CEVAP

Alparslan88

Efkarlanmıştır belki :) şaka bir yana midesinde problem olabilir gibi geldi bsna

Gsima

kaç aylık ve kısır mı kızgınlığa gelmiş olabilir ayrıca bu son zamanda ona farklı bir şey yaptınız mı yeni bir arkadaş almak yada yalnız bırakmak ilgilenmemek

patkam

Veterinere götürün bence

kedi_sever123

Merhabalar;

Öncelikle geçöiş olsun, kedinizin depresyonda olduğundan emin misiniz? Size yaklaşıyor mu ? Mama değişikliği yaptınızmı? yada kum değişikliği?

ilosar

Protein fazlalığı olabilir bizde aynı şeyi yaşadık. zamanında bayılarak yediği mamaların yüzüne bile bakmadı. veterinere götürüp değerlerine baktırın.

BENU

Hayır Herşeyi Tam Gösterdim