Yardım

Hevra

Arkadaşlar benim kedim çok saldırgan bizi normal ısırması değil gerçekten ısırıyor yüzümüze atlıyor sizce ne yapmalıyım? neden böyle yapıyor?

5 CEVAP

kedi_sever123

Belki de kedinizin ırkından dolayıdır onunla iletişim kurmalısınız sakin bi ruh haliyle sabırla bi dostluk kurun ödül mamaları da yardımcı olacaktır ;)

Badems

Kediniz kac aylik ? Yavruysa cok normal oyun icin yapiyor.

Alparslan88

Rahatına düşkün bir kedi belli ki :) veterinere danışsanız iyi olur açıkcası

ayakdolu

kedinize bir arkadaş sahiplenin bence tek bakılan kediler biraz daha hırçın olabiliyor

Hevra

Kedim 1 yaşın yeni girdi