Akita İrkinda Evladim Var , Henus 2Bucuk Aylik Egitime Ne Zaman Baslayabilirim ,

buddyy

Cok inatci oldugunu simdiden gorebiliyorum

7 CEVAP

Alparslan88

Tuvalet eğitimine genelde bu Zaman'da başlatırlar hemen Benim bildiğim ama internetten bu konuyla alakalı çok şey bulursunuz eminim

köpek eve gelirgelmez eğitim başlar tuvalet eğitimi zorunlu eğer istersen temel itaat porfesyonel itaat gibi eğitim verebilirsin akitalar çok akıllı bir ırktır o yüzden kolay eğitirsin

tubanur

Eğitime başla ama en az 6 aylık olmadan fazla sonuç bekleme

buddyy

egitime basladim da bundan inatcisi yok gibi , tuvalet egitimi 3 gun iyi yere yapiyor sonra yine ayni

tubanur

2 buçuk aylıkmış daha çok küçük normaldir olur zamanla :)

aykanemir

Hocam cok inatcidir , hatta inadindan tuvaletini yapmadigini biliyorum bizimkinin. Yagmurlu havalarda ozelikle tuvaletini yaptikdan sonra iceriye sokuyorum yagmur yagdigindan iceriye girmemek icin tuvaletini yapmiyor :) Uzerine cok fazla gitmen lazim senin ondan daha cok inatci olamn lazim ne yazik ki.

Duman14

İlk nereye yaparsa hep oraya gider poposundan hafif itikleyerek tuvaleti gösterin başka bir yere yapmaya kalkınca hemen alıp tuvalete götürün işe yarar büyük ihtimalle