Aranizda Hic Kedisi Surekli Kusupta Daha Sonra İyilesen Var Mi ?

ferihaalkan

Bir iki gun oncede sormustum kedimin kusmasiyla ilgili. Dunden beri veterinerde ama durumu cok kotu icim parcalandi haline. Resmen can cekisiyordu biraktigimda, zor nefes aliyordu. Acaba basina boyle bir durum gelen var mi iyilesme ihtimali var mi sizce? Bu arada daha 4-5 haftalik tahminen

4 CEVAP

atay

Viral bir hastalık (gençlik hastalığı vb.) olabilir. Veteriner hekiminin konu hakkında tespiti nedir? Eğer gençlik hastalığı vb. viral bir hastalıksa çok çok iyi bir veterinere ihtiyacınız olduğunu hatırlatmak isterim.

ferihaalkan

Evet buyuk ihtimalle dediginiz hastaliga yakalanmis veterinerde tam olarak bir neden soylemedi az once haber aldim malesef dayanamis daha fazla :( o kadar uzgunum ki annesiz bi kediyi yasatmak gercekten cok zormus bir aydir elimden geleni yaptim yanlis birsey yapmamisimdir umarim benim yuzumden degildir

ferihaalkan

Bunu okuyan kim varsa bir ufaklik sahiplenmek istiyorsa mutlaka sutten kesilmesini bekleyin sonra cok uzucu oluyor ben anneleri öldüğü icin mecburen aldim tecrubesuz biri icin hele ki calisiyorsaniz inanilmaz zor abartisiz her saat basinda durmaniz ilgilenmeniz gerekiyor eger benim gibi sokakta annesiz bulursanizda ne yapin edin baska bir anne bulun anne sutu almadigi icin buyusede cok cabuk hastalaniyor yasasin diye binbir emekle ugrastiginiz artik bi parcaniz olan yavruyu oyle can cekisir vaziyette gormek bambaska :(

atay

Çok geçmiş olsun, kaybınıza ben de çok üzüldüm. Yeniden hazır hissettiğinizde başka bir cana yuva olarak, başka bir kedinin hayatını kurtarmış olursunuz umarım.