Köpeğimin Karın Altında Yaraya Benzer Bi Sey Ve Tüy Dökülmesi Var Neden

ahmet03

İtalik Yazı

BaşlıkKalın Yazı

3 CEVAP

BENU

Mantar Olabılır

FParadox

Buradan kesin sorunun ne olduğunu öğrensen de en etkili tedavi yöntemini sana veteriner söyler, soruna gelince açıklamamışsın tam nasıl bir yara mantar olabilir parazit olabilir alerji vs.

rnt

Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Eğer kırmızı halka şeklindeyse mantar olma olasılığı yüksek. Batticon Antiseptik Solüsyon ve pamuk yardımıyla sabah akşam o bölgeye pansuman yapın. Eğer yarada bir azalma olmazsa mantar iğnesi vurdurmanız gerekli. Başka krem ya da benzer şeyler sadece yayılmasını sağlar. Veteriner hekiminize mutlaka danışın..