Kedim Kör Mü Oldu?

muco53

Veterinerin verdiği ilaçları uyguladık ama herhangi bir gelişme olmadı, her 3 saatte de gözlerinizi silmemize rağmen bugün bir yavru kedimin gözünün önünde beyazlık olduğunu farkettim, ne yapmamız gerekiyor? :/

9 CEVAP

rnt

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ni bir arayın derdinizi anlatmaya çalışın. 0 212 473 70 70 telefonla bile olsa umarım yardımcı olurlar.

Badems

İç dış paraziti yapıldı mı ? Bir de cidden başka veteriner ihtimaliniz yok mu ?

Badems

O gözlerdeki beyazlıklar parazitten dolayı da olabiliyor bildiğim kadarıyla, yani aşı olması gerekiyor. Sizin sağlığınız için de aynı şekilde. Hangi şehirdesiniz ?

Badems

İstanbul'da olsaydınız eğer yardımcı olmaya çalışacaktım. Elimizden de bir şey gelmiyor burdan, çok sinir bozucu. Ne yapmayı düşünüyorsunuz

muco53

Öğrenciyim aşı yaptıracak durumum yok şuanlık, ilaçlara anca yetiyor malesef.

muco53

Rizedeyim, doğuda olduğum için kaliteli bir veteriner bulamadım, 2 tanesine gittim bilgisiz geldiler bana. Bir de öğrenciyim her yere gidemiyorum malesef.

patkam

ALLAH yardımcınız olsun

Alparslan88

Allah şifasını versin

Maviiruhluu

Aşı daha yaptiramaz cok kucuk