Terzi Kendi Söküğünü Dikemez Misali Elim Kolum Bağlandı Resmen

Gsima

Benim dişi ve erkek iki kedim var henüz 1 aylık kadarlar bana çok kısa bir zaman önce geldi:
1.Gece gündüz nerdeyse hiç uyumuyorlar ve bugün yolculuk yapacakları için sakinleştirici vermek zorunda kaldım rahat yolculuk yapmalarını sağlaması için fakat o bile etki etmedi

2.Mamalarının içine su katıyorum fakat hiç su içmiyorlar normal verdiğimde nedeni ne olabilir

6 CEVAP

rnt

Merhaba. Suya daha alışkın değiller. En küçük enjektör ile ağızlarına oda sıcaklığında dinlenmiş su sıkabilirsiniz yavaş yavaş içeceklerdir. Bu hem çene kasının çalışmasına yardımcı olur hem de suya alışmalarını sağlar.

ferihaalkan

Bende ayni soruyu sormustum veterinere benimkiler bir aylik degildi ama yaklasik yine 3 haftalok flndi veteriner daha suya ihtiyaclari olmadigini soyledi zaten ihtiyaci olani yaptiginiz mamadan aliyorlarmis sut tozu mamalardan veriyorsaniz

sbeyza

Bence biraz şırıngayla beslenmeli.
Sevgiler...

Badems

1 aylik kediler su icmez aslinda. 1.5 falan olduklarinda refleksini yeni yeni kullanmaya baslarlar. Bir de sakinlestirici vermeseydiniz keske cok kucukler bunun icin, tasima kabina bolca hasta bezi ve oyuncak birakinca pek sorun cikmiyor eger asiri uzun bir yolculuk degilse

Gsima

5 saatlik bir yolculuk oldu kendi arabamızla ama buna mecburdum henüz oyuncak ile oynama alışkanlığımız yok ve normal bir kutuda dahi duramıyorlar su içinde sanırım biraz beklemem gerek fakat söylediklerinizi yapıcam kesin yorumunuz için teşekkür ederim

Gsima

Ben alıştırdım şu an da çok zor olmadı ama susarlarsa içiyorlar