Yardımcı Olabilir Misiniz

Gsima

Henüz 1 aylık kadar iki kedim var onlara kayseride sahip çıktım fakat bir gün sonra Niğde'deki evimize geldik kendi arabamızla kayseri deyken mus mutlu uyumuşlardı bir kaç gece fakat Niğde'ye geldiğinden beri sürekli miyavlıyorlar doğru düzgün mama içmiyorlar ve hiç mi hiç uyumadılar üçümüz birlikte sabahı sabah ettik ne yaptıysam uyutamadım saat,sıcak su torbası,karanlık,kucak bunların hepsini denedim ama olmuyor uykusuzluktan ayakta durmuyorlarmış ama uyumuyorlar da bunun nedeni ne olabilir ve nasıl uyutulabilir

11 CEVAP

tubanur

Ortamları değiştiği için yadırgamışlar belli ki

Siz en iyisi bir veterinere danışın.

patkam

Evet doğru ortam değişikliğinden olabilir....

Badems

Bencede ortam degisikligi yuzundendir. Aliscaklarini dusunuyorum birkac gune, o surede de size sabir lazim ;))

Gsima

Benim sabrım sonuna kadar var da ben onlar için üzülüyorum mstezel :) şu an kuru mama verdim erken değil diye düşünüyorum

Badems

Yiyebiliyorsa eğer değildir sanırım, normalde kuru mamayı zor parçalıyorlar 1.5 aylıkken anca yemeye başlıyorlar. Sizinkiler azimli :)

tsoorita

ufak oyunlarla ortama alışmalarını sağlayabilirsiniz büyük ihtimal ortam değişikliği zorlamıştır yavruları :) mama olarak da sulandırılmış yaş mama deneyebilirsiniz :)

BENU

Ortam degısılklıgı yuzunden olabılır Bir bılene danısın derım

Gsima

Valla bilmesine biliyoruzda olmuyor işte :D henüz oyun oynayamıyoruz sanırım küçük olduğumuzdan

Gsima

cevaplar için teşekkürler fakat yer değişikliği yüzünden olsa bilidim belitilerinden

Gsima

Biri biberonu kabul etmiyor artık şu 2 gündür :) biri de fon-dip yapıyor gülmekten tutamıyoruz o derece :) :) şu an uykularıda düzeldi sanırım iyice alıştılar şu an evden haber geldi birbirlerine sokulmuş uyuyorlarmış :)